Fast Food POS Sistemi 15.6 " All in One Touch Ekran Nakit Kaydı Mutfak Ekran Sistemi Sipariş Yazıcısı NFC QR Ödeme Terminalı
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| İşlemci: | İ3-3120m |
| Karar: | 1366*768 |
| işletim sistemi: | Windows 7/10, Android |
| Veri deposu: | 2/4/6/8 GB |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | j6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, INTEL I3, Intel I7, Intel |
| Karar: | 1920*1080, isteğe bağlı |
| İşletim Sistemi: | Windows, Android |
| Arabirim: | RJ45, USB3.0, USB2.0, RS232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840/RK3288 |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | İsteğe bağlı 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| Veri deposu: | 8GB DDR3 |
| Hafıza: | SSD 128GB |
| İşlemci: | ben5 |
| Karar: | 1366*768 |
| Model Numarası: | HPI7 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Hafıza: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB DDR3 |
| Boyut: | 13.3/15.6inch |
|---|---|
| İşlemci: | İsteğe bağlı |
| Veri deposu: | 2/4/8GB |
| ROM: | 16/32/64/128 GB |
| sistem: | Windows 7/10, Android |
| Model Numarası: | i9-2 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | cnhopestar |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | pencereler |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, kapasitif dokunmatik ekran |
| İşletim sistemi: | Android, Windows |
| Model Numarası: | F1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | cnhopestar |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N100 |
| sistem: | Windows 10/11 |
| Veri deposu: | 8 gb |
| ROM: | 256 GB |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1/2GB |
| Model Numarası: | A2 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | İçi N2840/Rockchip |
| Karar: | 1366*768 |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | 10 kazanmak |