Win7/10 Hepsi Bir POS Uygulamaları Restoranlar için Entegre Yazıcı SDK İşlevselliği 15.6 Inch LED Dokunmatik Ekran
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Model Numarası: | I1s |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Sertifika Standardı: | CE RoHS |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Model Numarası: | Rs623 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Windows |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Görev: | SDK |
| Anahtar Kelime: | 15.6 inç kapasitif dokunmatik ekran kasası bir POS makinesinde tüm |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
| Model Numarası: | I1s |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | Mini USB |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Model Numarası: | K17 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Windows, Android |
| Boyut: | 11.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 4 CİGABAYT |
| ROM: | 32 GB |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| işlemci üretimi: | Rockchip |
| işlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Boyut: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1.5G |