OEM ODM 15.6 Inch Çift Ekranlı Windows7 Pos Nakit Kaydı N2840 Cpu 2 + 32GB Masaüstü POS Terminal 58mm Yazıcı,Klavye
| Boyut: | 15.6 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Boyut: | 15.6 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Model Numarası: | HP-P1561 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | İ5 3210m |
| Karar: | 1920*1080 |
| Boyut: | Özel Boyut |
|---|---|
| Hafıza: | 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Sabit Disk Kapasitesi: | 32/64/128/256GB |
| Malzeme: | Plastik |
| İşlemci: | i3 |
| Boyut: | 15.6+14 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows7/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Boyut: | 15.6 inçlik ekran |
|---|---|
| İşlemci: | ben5 |
| sistem: | Windows7/10/11 |
| Veri deposu: | 8 gb |
| ROM: | 128 GB |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Model Numarası: | i8 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Sertifika Standardı: | CE RoHS |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |
| Tip: | TFT |
|---|---|
| Başvuru: | İç mekan, dış mekan, otobüs, taksi, mağaza alışveriş merkezi |
| Panel boyutu: | 18,5" |
| Maksimum çözünürlük: | 1366*768 |
| Görüntüleme açısı: | V: 89 H: 89 |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |