15.6 İnç RK3399 POE Duvara Monte Android Tablet PC Hastane Kullanımı İçin Tıbbi Tablet
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 7.1/8.0/9.0/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 7.1/8.0/9.0/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Boyut: | 10.1inch LCD panel |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399, çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| sistem: | Android 7.1/10 |
| Panel: | IPS ekranı, su geçirmez |
|---|---|
| Kamera.: | Ön Kamera 5.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1,10.1 |
| Türü: | Tablet PC, Endüstriyel Tablet |
| İşlemci: | Dört Çekirdekli 1,3 GHz |
|---|---|
| Renk: | beyaz renk |
| Çağrı Handgrip: | Evet |
| İşlev: | NFC POE |
| Kullanmak: | Hastane |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci İmalatı: | Dört Çekirdekli Korteks A17,1.6G, RK3288 |
| Veri deposu: | 2 GB/4 GB |
| Hafıza kapasitesi: | 16GB/32GB |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| işlemci tipi: | RK3288/RK3566/RK3399/RK3568 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| sistem: | Android 11 |
| Bağlantı: | Wi-Fi, mavi diş |
|---|---|
| Karar: | 1280*800 |
| nfc: | Destek |
| Wifi: | 802.11b/g/n |
| Kontrast Oranı: | 800:1 |
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Piksel perdesi: | 0.227mm (W) |
| Kontrast oranı: | 1000: 1 |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşlemci ana frekansı: | 1.8 GHz |
| Türü: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Panel: | IPS ekranı, su geçirmez |
|---|---|
| Kamera.: | Ön Kamera 5.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Türü: | Tablet PC, Endüstriyel Tablet |