Octa Core 1.5GHZ 13.3 Inch Android Tablet Dijital İşaret RJ45 Wifi Dokunmatik Ekranla
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Boyut: | 10.1 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Dokunmatik ekran: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| Boyut: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| Boyut: | 14 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | RK3399 |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Boyut: | 14 inç IPS ekranı |
|---|---|
| Kamera: | dürbün kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288, RK3399 İsteğe bağlı |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1920x1080 |
| Boyut: | 14 inç IPS ekranı |
|---|---|
| Kamera: | dürbün kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288, RK3399 İsteğe bağlı |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1920x1080 |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | Mikro USB |
| Sürücü arayüzü: | USB 3.0 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| Şarj Arayüzü: | DC |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çağrı Merkezi ve Online Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz Yedek Parça, İade ve Deği |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |
| Ekran: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
| İşlemci İmalatı: | Dört Çekirdekli Korteks A17,1.6G, RK3288 |
| Bellek Kapasitesi: | 2GB/16GB (4+32GB isteğe bağlı) |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
|---|---|
| Veri deposu: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Çalışma sistemi: | Android 8.1 |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Veri deposu: | 2 GB/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |