8 inçlik masaüstü tümü bir android tablet pc dokunmatik ekran wifi ön kamera iş otel için kendi kendine hizmet banka kamu alanı
| Renk: | Android 11 |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x800 |
| Dokunmatik panel: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ağ: | Enternet / 3G / 4G |
| Kamera: | Ön |
| Renk: | Android 11 |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x800 |
| Dokunmatik panel: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ağ: | Enternet / 3G / 4G |
| Kamera: | Ön |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Boyut: | 14 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | dürbün kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| Dokunmatik ekran: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1920X1080 |
| Boyut: | 15,6 inç/21,5 inç/24 inç/32 inç isteğe bağlı |
|---|---|
| Uygulama: | ticari reklam ekranı |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Yanıt Süresi: | 5ms |
| Ethernet: | Destek |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 8.1 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| Veri deposu: | 2 GB |
| SD kart yuvası: | SD kart (maks 32GB) |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| Ekran Boyutu: | 15.6 inç |
|---|---|
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| İşletim Sistemi: | Android 6.0/7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Ekran Çözünürlüğü: | 1920x1080 |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Şarj Arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası servis: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Garanti: | 2 Yıl |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Bellek kapasitesi: | 2 GB |
| Ekran Çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Bellek kapasitesi: | 2GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Boyut: | 10. İnç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Karar: | 1920x1080 |
| ROM: | 16 GB |
| İsim: | 15.6 İnç Android Tablet Bilgisayar |
|---|---|
| İşlemci: | A133/A523/RK3566/RK3568/RK3288/RK3399 |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| ROM: | 16GB/32GB/64GB |
| İşletim Sistemi: | Android7.1/8.1/9.0/10/11/13 |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 7 " |
| İşlemci İmalatı: | Allwinner |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |