Hopestar 1.5GHZ 1GB 10 Inch Android Tablet PC / Duvar Montajlı Dokunmatik Ekran Bilgisayarı
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Octa-Core, A53,1.5G |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Octa-Core, A53,1.5G |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci İmalatı: | RK3128 |
| Ekran Çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Veri deposu: | 1/2/4 GB |
| Dahili hafıza: | 8 GB/16 GB/32 GB |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | tescilli |
| Sürücü arayüzü: | USB 2.0 |
| Satış sonrası hizmet: | Yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parça, onarım |
| Garanti: | 2 Yıl |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Bellek Kapasitesi: | 2GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Kamera: | Ön kamera isteğe bağlı |
|---|---|
| İşlemci: | A64 |
| Bellek kapasitesi: | 2GB/4G |
| Ekran Çözünürlüğü: | 1280x800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Ürün adı: | 10.1 inçlik L şeklindeki restoran sipariş tablet |
|---|---|
| Dokunmatik Ekran Türü: | Kapasitif ekran |
| Ekran Çözünürlüğü: | 800*1280 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| kullanmak: | İşletme |
| Boyut: | 10. İnç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| İsim: | L şekli masaüstü android tablet bilgisayar |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Android 11 |
| RAM/ROM: | 2GB+16GB/4GB+32GB |
| ekran: | Kapasitif dokunmatik ekran |
| Başvuru: | banka otel Restoran siparişi |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15.6 inç |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip RK3399 |
| İşlemci türü: | 6 Çekirdek |
| Ekran Boyutu: | 15.6inch |
|---|---|
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64GB |
| İşletim sistemi: | Android14/15 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Boyut: | 14 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | dürbün kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1920x1080 |