RK3399 İşlemci POE NFC 5MP Kamera ile 10.1 Inç Restoran Tablet Android Sistemi
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| Renk: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| Renk: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| İşlemci: | Dört çekirdekli rockchip |
|---|---|
| Hafıza: | 2GB+16GB |
| Destek Arayüzü: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Ağırlık: | 1.5kg |
| LED Işık: | 4 kenar ışık çubuğu |
| Boyut: | 24 inç |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| İşlemci: | RK3399 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Boyut: | 8.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Ekran Çözünürlüğü: | 800*1280 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Renk: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Renk: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ürün Durumu: | stok |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| Kamera: | Ön kamera 2mp |
|---|---|
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3288 |
| Bellek kapasitesi: | 2GB/16GB (4+32GB isteğe bağlı) |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran 10 puan dokunuş |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Boyut: | 14 "LCD panel |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| Renk: | Android 11 |
| Boyut: | 10.36inch |
|---|---|
| ekran: | Çift ekran |
| İşlemci: | RK3288 |
| Renk: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |
| Boyut: | 15.6inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3588 |
| Sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |
| Boyut: | 9.7 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32/64 GB |