5ms 1080p taşınabilir kablosuz dokunmatik ekran monitörü
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 13,3 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 13,3 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kalınlığı: | 11 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ürün Durumu: | stok |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kalınlığı: | 11 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| yapımcı: | Taşınabilir Monitör |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kalınlığı: | 11 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ürün Durumu: | stok |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Uygulama: | Masaüstü, kapalı, duvar montajı |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Uygulama: | Masaüstü, kapalı, duvar montajı |
| Ekran boyutu: | 13,3 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah, Koyu Gri |
| Karar: | 3840 x2160 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunma (isteğe bağlı) |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kalınlığı: | 11 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 15.6 inç 15 inç isteğe bağlı |
|---|---|
| Karar: | 1080p, 4k isteğe bağlı |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunma (isteğe bağlı) |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |