Kendine Hizmet RK3566 İşlemci Restoran Siparişleri için 13.3 Inç POE NFC RGB LED Light Bar 5MP Kamera Android 11
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Renk: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Renk: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| sistem: | Android 14 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32 GB |
| ROM depolama: | 32GB/64GB |
|---|---|
| Sim yuvası: | Destek |
| ROM: | 4 cigabayt |
| İşlemci: | RK3588 sekiz çekirdekli |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2.4GHz ve 5.0GHz isteğe bağlı) |
| Kamera: | Ön kamera 2mp |
|---|---|
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3288 |
| Bellek kapasitesi: | 2GB/16GB (4+32GB isteğe bağlı) |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran 10 puan dokunuş |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Boyut: | 14 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| Renk: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | Mini USB |
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif ekran |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Android |
| ROM: | 16/32GB |
| Giriş voltajı: | 12V/1.5A |
| İşlemci: | RK3288 |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| Ekran boyutu: | 12" |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| işlemci tipi: | Sekiz çekirdek |
| İşlemci Ana Frekansı: | 2.0 GHz |
| PoE: | Destek |
|---|---|
| Bağlantı: | Wi-Fi, mavi diş |
| En Boy Oranı: | 16:9 |
| Wifi: | 802.11b/g/n |
| işlemci tipi: | RK3588 Rockchip |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Boyut: | 10.36inch |
|---|---|
| ekran: | Çift ekran |
| İşlemci: | RK3288 |
| Renk: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |