NFC RJ45 tablet pc android All In One Android tablet pc duvar üzerine monte edilmiş pc
| Türü: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Türü: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| PoE: | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Wifi: | 802.11b/g/n |
| Veri deposu: | 2 GB/4 GB |
| Ekran boyutu: | 8/10 inç |
| dokunmatik panel: | 10 noktalı kapasitif dokunmatik |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ürün Durumu: | stok |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 15.6inch |
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3399 |
| İşlemci türü: | 6 Çekirdek |
| Boyut: | 14 inç IPS ekranı |
|---|---|
| Kamera.: | dürbün kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288, RK3399 İsteğe bağlı |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif ekran 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Boyut: | 32 İnç |
| İşlemci İmalatı: | RK3566 dört çekirdekli rockchip |
| İşletim Sistemi: | Android |
| Veri deposu: | 2 GB/4 GB |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | tescilli |
| Sürücü arayüzü: | USB 2.0 |
| Satış sonrası hizmet: | Yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parça, onarım |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| System: | Android 11 |
|---|---|
| Resolution: | 1280x800 |
| Touch Panel: | 10-Point capacitive touch |
| Network: | Enthernet / 3G / 4G |
| Camera: | Front |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| İşlemci: | Dört çekirdekli rockchip |
|---|---|
| Hafıza: | 4GB+32GB |
| Destek Arayüzü: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Ağırlık: | 1.5kg |
| LED Işık: | 4 kenar ışık çubuğu |
| İşlemci: | Dört çekirdekli rockchip |
|---|---|
| Hafıza: | 2GB+16GB |
| Destek Arayüzü: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Ağırlık: | 1.5kg |
| LED Işık: | 4 kenar ışık çubuğu |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | Dört Çekirdekli Cor-Tex A17,1.8G, RK3288 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Dahili bellek: | 16 GB |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/10.0 |