17 inç Poe NFC L tarzı Masaüstü Restoran Sipariş POS Perakende için Android Tablet PC
| Ekran boyutu: | 17.3" |
|---|---|
| İşlemci: | RK3366 |
| İşletim sistemi: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Ekran boyutu: | 17.3" |
|---|---|
| İşlemci: | RK3366 |
| İşletim sistemi: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Keywords: | desktop android tablet pc |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Memory: | 16/32GB |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Interfaces: | RJ45, USB, DC IN, MicroSD Card |
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif Ekran |
| PoE: | - Evet. |
| Anahtar kelimeler: | Tıbbi Android Tablet PC |
| Hafıza kapasitesi: | 16GB/32GB |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| ROM depolama: | 32GB/64GB |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşlemci ana frekansı: | 1.8 GHz |
| Ağırlık: | 500 g |
|---|---|
| Kamera.: | 5MP ön kamera |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Anahtar Kelime: | Reklam Ekranı Android Tablet |
| Konuşmacı: | 2*5W |
| İşlemci: | RK3568 |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Android 11 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920*1080 |
| İç bellek: | 32GB |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| Güvenlik: | Parmak izi sensörü |
|---|---|
| Ağ: | Kablolu / wifi / 3g 4G 5g (isteğe bağlı) |
| Kurulum: | masaüstü, duvara montaj |
| Anahtar kelimeler: | Tablet PC Android 14inch |
| Ekran Dili: | Çoklu OSD Dili |
| İşlemci: | RK3576S |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android İsteğe Bağlı |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920*1080 |
| İç bellek: | 64GB |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Veri deposu: | 2 GB/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| name: | L shape desktop android tablet pc |
|---|---|
| os: | android 11 |
| RAM/ROM: | 2GB+16GB/4GB+32GB |
| screen: | Capacitive touch screen |
| application: | bank hotel Restaurant ordering |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Aspect Ratio: | 16:10 |
|---|---|
| Touch Screen: | 10-Point capacitive touch |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
| System: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| Nfc: | Support |
| Türü: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Giriş Voltajı: | 12V/3A |
| Hafıza: | 2GB + 16GB |
|---|---|
| nfc: | Destek |
| dokunmatik ekran: | - Evet. |
| Görev: | NFC, Poe |
| Kullanımı: | Akıllı Ofis Business Kids Education Oyun Reklam Oyuncusu Öğrenin |