350cd/M2 24 Inch Android Tablet Poe Android Tablet Duvar Montu Hdmi USB ile
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| Veri deposu: | 2 GB |
| SD kart yuvası: | SD kart (maks 32GB) |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| Veri deposu: | 2 GB |
| SD kart yuvası: | SD kart (maks 32GB) |
| Ekran Boyutu: | 15.6inch |
|---|---|
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64GB |
| İşletim sistemi: | Android14/15 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Tip: | 1920*1080p, IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Piksel perdesi: | 0.227mm (W) |
| Kontrast oranı: | 1000: 1 |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Muayene, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kamera.: | Ön kamera |
| işlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Hafıza kapasitesi: | 2 GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Muayene, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 (POE isteğe bağlı) |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Kamera.: | Ön kamera |
| işlemci tipi: | RK3399, çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Hafıza kapasitesi: | 2GB, 16GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| Boyut: | 10.1 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Dokunmatik ekran: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Veri deposu: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| Screen Size: | 10.1-inch |
|---|---|
| Size: | 10.1Inch |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| POE: | IEEE802.3at/af |