8 inç Yatay Masaüstü Android Sipariş Tablet RK3399 İşlemci NFC POE Bankası Kendine Hizmet Tablet PC
| Boyut: | 8/10.1inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Boyut: | 8/10.1inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Ekran Boyutu: | 15.6inch |
|---|---|
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64GB |
| İşletim sistemi: | Android14/15 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | 1*Type-C şarj cihazı, 1*SIM kart yuvası, 1*tf kart yuvası, 1*kulaklık jakı, 1*rs485 bağlantı noktası |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| İşlemci İmalatı: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Çift Çekirdek A72) |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| İşletim sistemi: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |
| Aspect Ratio: | 16:10 |
|---|---|
| Touch Screen: | 10-Point capacitive touch |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
| System: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| Nfc: | Support |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| Hafıza: | 16/32GB |
| İşlemci: | RK3399 |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Android İsteğe Bağlı |
| Ekran çözünürlüğü: | 800*1280 |
| Dahili bellek: | 16 GB |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Boyut: | 17.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 Tip-C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 15.6inch |
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3399 |
| İşlemci türü: | 6 Çekirdek |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | Micro SD*1, USB Typec*1, USB-A*1, SIM kart*1, HDMI*1 |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| İşletim Sistemi: | Android 9.0 |
| Panel: | IPS ekranı, su geçirmez |
|---|---|
| Kamera.: | Ön Kamera 5.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Türü: | Tablet PC, Endüstriyel Tablet |
| Boyut: | 15.6 İnç Android Tablet Bilgisayar |
|---|---|
| Uygulama: | ticari reklam ekranı |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Yanıt Süresi: | 5ms |
| Ethernet: | Destek |
| Ekran: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| İşlemci: | Dört çekirdekli rockchip |
|---|---|
| Hafıza: | 2GB+16GB |
| Destek Arayüzü: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Ağırlık: | 1.5kg |
| LED Işık: | 4 kenar ışık çubuğu |