350 cd/m2 4k oyun taşınabilir monitörü
| Ekran boyutu: | 13.3 inç, 15 inç isteğe bağlı |
|---|---|
| Karar: | 4K/1920 x 1080 İsteğe bağlı |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 13.3 inç, 15 inç isteğe bağlı |
|---|---|
| Karar: | 4K/1920 x 1080 İsteğe bağlı |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 8 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A17 |
| Boyut: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| Boyut: | 14 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | RK3399 |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| Depolamak: | 4GB+64GB |
|---|---|
| Şarj Arayüzü: | USB Tip A |
| Ekran Boyutu: | 15,6 inç |
| İşlemci: | Dört çekirdekli korteks A17,1.8G,RK3568 |
| Sim yuvası: | 4G Flow kartı |
| Ekran Boyutu: | 15 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Çözünürlük: | 1024×768 |
| Arayüz türü: | BNC, VGA, HDMI, AV, VGA |
| Parlaklık: | 400cd/m2 |
| Ekran Boyutu: | 15 inç |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1024×768 |
| Parlaklık: | 400cd/m2 |
| Garanti: | 3 Yıl |
| en boy oranı: | 5:4 |
| Türü: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Ekran boyutu: | 10.1 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah beyaz |
| Karar: | 1280x800 |
| Arayüz türü: | VGA HDMI DC (DVI, USB isteğe bağlı) |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 21,5 inç |
|---|---|
| Karar: | 1920*1080P |
| Parlaklık: | 400cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| En Boy Oranı: | 5:4 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 7" |
| İşlemci İmalatı: | Allwinner |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| Ekran boyutu: | 12" |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| işlemci tipi: | Sekiz çekirdek |
| İşlemci Ana Frekansı: | 2.0 GHz |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |