|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | SR121T |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | $115.00 - $130.00 / Piece |
| Ambalaj bilgileri: | 12 inç Android tablet için standart karton |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
Perakende ve misafirperverlik uygulamaları için tasarlanmış 10 nokta kapasitif dokunmatik ekranlı 12.1 inçlik bir Android tableti içeren profesyonel bir duvara monte POS sistemi.
| Sistem | Özellikler |
|---|---|
| CPU | RK3188 dört çekirdekli işlemci, 1.6G saatli |
| RAM | 1GB |
| İç hafıza | 8GB |
| İşletim Sistemi | Android 5.1 |
| Dokunmatik Ekran | 10 Noktalık kapasitif dokunuş |
| Görüntüle | Özellikler |
| Panel | 12.1 inçlik LED ekran |
| Karar | 1280*800 |
| Etkin Alan | 260 ((H) x 161mm ((V) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 ((L/R/U/D) |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Parlaklık | 300cd/m2 |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Ağ | Özellikler |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 10M/100M Ethernet |
| Bluetooth | Mavi Diş 4.0 |
| Arayüz | Özellikler |
| Kart yuvası | SD kartı |
| USB x 3 | USB Anahtar |
| Mikro USB | Micro USB OTG |
| RJ45 | RJ45 |
| Kulaklık | 3.5mm kulaklık |
| Medya Oyunu | Özellikler |
| Video Biçimi | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, VC1, RV vb., 1080p'ye kadar destek |
| Ses Biçimi | MP3/WMA/AAC vb. |
| Fotoğraf | JPEG |
| Diğerleri | Özellikler |
| Akü | 5000mAh/3.7V |
| VESA | 75x75mm |
| Konuşmacı | 2*1.5W |
| Kamera. | 2.0M/P, Ön kamera |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Dil | Çok dilli |
| Aksesuarlar | Özellikler |
| Adaptör | Adaptör, 12V/2A |
| Kullanıcı Kılavuzu | - Evet. |
Shenzhen Hopestar Sci-tech Co., Ltd, Çin'in Shenzhen şehrinde LCD ve LED monitör üreticisi.Pazarlama ve satış sonrası hizmet departmanları2002'den beri LCD monitörler, dokunmatik ekran monitörleri, CCTV monitörleri, açık çerçeve monitörleri ve hepsi bir PC'de uzmanlaştık.
Biz Ticaret Güvence Servisi'nin bir üyesiyiz.
Ticaret Güvence Hizmeti hakkında daha fazla bilgi ister misiniz?Buraya tıklayın.ya da bize doğrudan sor.