10.1" Android 8.1 Tıbbi Tablet PC Hopstital Kullanım İşleme Çağrısı ile
| Panel: | IPS ekranı, su geçirmez |
|---|---|
| Kamera.: | Ön Kamera 5.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1,10.1 |
| Türü: | Tablet PC, Endüstriyel Tablet |
| Panel: | IPS ekranı, su geçirmez |
|---|---|
| Kamera.: | Ön Kamera 5.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1,10.1 |
| Türü: | Tablet PC, Endüstriyel Tablet |
| Boyut: | 10. İnç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
|---|---|
| Veri deposu: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Çalışma sistemi: | Android 8.1 |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Boyut: | 10. İnç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |
| Boyut: | 10.1 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Dokunmatik ekran: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| Boyut: | 18,5" |
|---|---|
| işlemci: | RK3288, dört çekirdekli A17,1.6g |
| Hafıza kapasitesi: | 2 GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1366x768 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Şarj Arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası servis: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| Veri deposu: | 2 GB |
| SD kart yuvası: | SD kart (maks 32GB) |
| İşlemci: | Dört Çekirdekli 1,3 GHz |
|---|---|
| Renk: | beyaz renk |
| Çağrı Handgrip: | Evet |
| İşlev: | NFC POE |
| Kullanmak: | Hastane |
| Panel: | IPS ekranı, su geçirmez |
|---|---|
| Kamera.: | Ön Kamera 5.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Türü: | Tablet PC, Endüstriyel Tablet |
| Malzeme: | Karams |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| İç bellek: | 16GB |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Panel: | 13.3 "LCD panel |