1500R 200hz 30 Inch Eğri Bilgisayar Monitörü / 2K 1ms Ultrawide PC Oyun Monitörü
| Ekran boyutu: | 30 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1080 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 200HZ |
| Ekran boyutu: | 30 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1080 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 200HZ |
| Ekran boyutu: | 30 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1080 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 200HZ |
| Ekran boyutu: | 30 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1080 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 75Hz |
| Ekran boyutu: | 30 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Garanti: | 3 yıl |
| LED ışığı: | Geri LED Işık |
| Ekran boyutu: | 24 İnç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1440 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 24 İnç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 3840x2160 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 60Hz |
| Ekran boyutu: | 20 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1600x900 |
| Arayüz türü: | DC, HDMI, VGA |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Karar: | 4K 3840x1080 @ 120Hz |
|---|---|
| Ekran büyüklüğü: | 21:9 |
| eğrilik: | R3000 |
| Yenilenme Hızı: | 1ms |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 49 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 4K 3840x1080@144Hz / 5K 120Hz |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144/120Hz |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
|---|---|
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| AMD: | Destek G-Sync, Free-Sync |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ekran boyutu: | 32 İnç |
|---|---|
| Ayakta durmak: | Ayarlanabilir |
| Karar: | 2560x1440 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |
| Ekran boyutu: | 24 İnç |
|---|---|
| Renk: | 16.7M |
| Karar: | 2560x1440 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 165 Hz |