|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM or CNHOPESTAR |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | H30Q |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 |
| Fiyat: | Price can be negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | 68x17x53cm |
| Teslim süresi: | 2-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/P, Western Union, T/T |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
200Hz Kavisli Oyuncu Monitörü 30 İnç Duvar Askısı Döner Standlı
| Çözünürlük | 2560x1080 |
|---|---|
| Yenileme Hızı | 200Hz |
| Aktif Alan | 697.344mm(G)X392.256mm(Y) |
| Piksel Aralığı | 0.2724(G) x 0.2724(Y)mm |
| Eğrilik | 1500R |
| En Boy Oranı | 21:9 |
| Arka Aydınlatma | LED |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Kontrast Oranı | 3000:1 |
| Renk Sıcaklığı | varsayılan:7500K 6500/7500/9300 |
| Renk | 16.7M |
| Renk Gamı | NTSC %85 |
| Arayüz | Giriş 1 | HDMI 2.0 |
|---|---|---|
| Giriş 2 | DP | |
| Giriş 3 | Ses |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()