120Hz 43,8 İnç 4K Bilgisayar Oyun Monitörü 1MS Free Sync G Sync
4K Oyun Monitörü 43,8 İnç 120Hz 1MS Free Sync G Sync %125 SRGB Bilgisayar Oyun Monitörü
43,8 İnç FA2QC Düz Ekran 120Hz Oyun Monitörünün Özellikleri
- 120Hz Yenileme Hızı – Daha akıcı karelerle daha hızlı tepki verin.
- 1ms Tepki Süresi – Ekran yırtılmasını ve takılan kare hızlarını ortadan kaldırın.
- Oyun OSD Uygulaması – Oyunlarınız için mükemmel görüntüleme ayarlarını oluşturun.
- HDR Hazır – Kontrast ve gölge ayarlamasıyla çarpıcı görseller.
- Gerçek Renkler – Renkler ve ayrıntılar daha gerçekçi ve rafine görünecektir.
- Ayarlanabilir Stand – Maksimum ergonomi için monitörün konumunu kolayca değiştirin.
- AMD FreeSync – Ekran yırtılmasını veya takılmasını önleyerek ultra akıcı bir oyun deneyimi sunar.
- DONANIM KALİBRASYONU: Hızlı ve kolay kalibrasyon, görüntülenen rengin orijinal dosyayla mükemmel şekilde eşleşmesini sağlar
- HDR10 İÇERİK DESTEĞİ: Videoları amaçlandığı gibi görmenizi sağlar – size daha dolu, daha sürükleyici bir izleme deneyimi sunar
- DOK'U KAYBEDİN: Tek bir USB-C kablosuyla video, ses, veri ve gücü bağlayın ve USB hub ile USB sürücüleri ve fareler gibi çevre birimlerini takın
- ESNEK BAĞLANTI: FA2QC, USB 3.1, Type C, HDMI 2.0 ve DisplayPort girişleriyle dizüstü bilgisayarları, PC'leri ve Mac işletim sistemlerini destekler
- Ultra Geniş Oyun Monitörü 43,8 İnç Düz Ekran 4K 120Hz Oyun Monitörü
- KIVRIMLI TASARIM: Panoramik görüntüler, canlı renkler ve inanılmaz ayrıntılarla sürükleyici 3000R kavisli izleme deneyimi
- PROFESYONEL MONİTÖR: UHD 3840X1080 120HZ SuperClear IPS monitör, grafik tasarımcıları, fotoğrafçılar, video editörleri ve daha fazlası için mükemmel, gerçekçi renkler sunar
- NİHAİ RENK DOĞRULUĞU: Ekran genelinde sRGB, EBU, SMPTE-C, Rec. 709 ve DICOM-SIM renk uzayları, Delta E<2 doğruluk ve 4,39 trilyon renkten oluşan pürüzsüz bir palet, hassas, gerçekçi görüntüler sunar
4K Bilgisayar Oyun Monitörü Özellikleri
| Model Adı | FA2QC(HDR600 hazır) |
| Panel Boyutu (çapraz) | 43,8" |
| Panel Tipi | IPS(ADS) |
| Panel Kaynağı | BOE |
| Panel Parça No | DV438FBD-N50 |
| Düz/Kavisli | Düz |
| Eğrilik Yarıçapı | YOK |
| En Boy Oranı | 32:9 |
| HDR desteği/HDR | Evet |
| Çözünürlük | 3840*1080 |
| Çerçeve Tipi | 3 çerçevesiz çerçeve |
| Görüntüleme Alanı (G*Y) (mm) | 1071,36(G) × 301,32(Y) |
| Panel Arka Aydınlatma Tipi | ELED |
| Renk Doygunluğu (NTSC) | %90 (tipik) |
| Renk Doygunluğu (DCI-P3) | %93 (tipik) |
| Renk Doygunluğu (sRGB) | %125 (tipik) |
| Renk Doygunluğu (Adobe RGB) | %83 (tipik) |
| Piksel Aralığı (G)*(Y) (mm) | 279(G)um*279(Y)um |
| Parlaklık (nit)(Maks.) | Normal: 400 nit (tipik), 350 nit (min) HDR: 600 nit'ten fazla |
| Kontrast Oranı (Tipik) | 1000:1 |
| Dinamik Kontrast Oranı | >= 1 Milyon |
| Görüş Açısı (G/Y) | 178°(G)/178°(Y) |
| Panel bit derinliği | 8 bit + FRC |
| Görüntülenen Renkler | 1,07 Milyar |
| Panel Tepki Süresi (OD olmadan) | 14ms |
| Tepki Süresi | 6ms |
| Panel Yenileme Hızı (Maks.) | 120Hz |
| Görüntü Yenileme Hızı (Maks.) | 48-120Hz |
| HDMI 1.4 | 1 |
| FreeSync Aralığı | 48-68Hz |
| HDMI 2.0 | 1 |
| FreeSync Aralığı | 48-120Hz |
| DP 1.2 | 1 |
| FreeSync Aralığı | 48-120Hz |
| USB Tip A Sürümü | 3.0 |
| USB Tip B Sürümü | 3.0 |
| USB Tip B Adedi | 1 |
| USB Tip A Adedi | 3 |
| USB Tip C Sürümü/Tip-c | 3.1 |
| USB Tip C Adedi | 1 |
| USB Tip C Fonksiyonu /Tip-c | 65W tam fonksiyon |
| USB şarj /USB | 5V1A *3 |
| Güç Dağıtımı | EVET |
| Hoparlör | 4R2W*2 (Çıkış gücü) |
SSS
1. Şirketinizin ana ürünü nedir?
Ana ürünlerimiz dijital fotoğraf çerçeveleri, tablet bilgisayarlar, reklam oynatıcılarıdır.
2. S: Minimum sipariş nedir?
evet, şirketimiz ağırlıklı olarak toptan satış işiyle uğraşmaktadır, ancak bir tane satın almakta ısrar ederseniz veya sadece bir set isterseniz, malları size teslim edeceğiz.
3. S: Şirketiniz hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor?
Ödeme yöntemlerinin çoğunu kabul ediyoruz, ancak ağırlıklı olarak T/T, Western Union/ güvence ticareti ödemesini kabul ediyoruz.
4. S: Sizinle daha önce hiç iş yapmadım, şirketinize nasıl güvenebilirim?
Şirketimiz 11 yıllık üretici deneyimine sahiptir, bu da çoğu tedarikçimizden daha uzundur, yıllardır altın tedarikçiyiz. dahası, CE, ROHS, FCC gibi oldukça fazla yetki sertifikamız var.
5. S: Şirketinizin sevkiyat şartları ve teslimat süresi nedir?
Pekala, siparişinizin miktarına bağlıdır. Bildiğiniz gibi, makineleri üretmek için zamana ihtiyacımız var. ancak çoğunlukla, teslimattan sonra nakliye süresi 3-8 iş günüdür. Ayrıntılı maliyete gelince, nihai siparişinize bağlıdır.
6. S: Üründe logomun olması mümkün olup olmadığını sormak isterim.
Evet, tek durak hizmetimiz müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir ODM/OEM geliştirme tasarım üretim ve işleme