5.5" Elden Kullanılabilir Android POS Sistemleri Nakit Kayıt Makinesi Dokunmatik Ekran Mobil POS Terminalı WiFi USB NFC Payment for Retail Blue
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1/2GB |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1/2GB |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Boyut: | 5.5 inç |
|---|---|
| İşlemci: | MT6580 |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1 GB/2 GB |
| Boyut: | 5.45inch |
|---|---|
| İşlemci: | MT8766V |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 11.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 4 CİGABAYT |
| ROM: | 32 GB |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | j6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, INTEL I3, Intel I7, Intel |
| Karar: | 1920*1080, isteğe bağlı |
| İşletim Sistemi: | Windows, Android |
| Arabirim: | RJ45, USB3.0, USB2.0, RS232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşlemci ana frekansı: | 1.8 GHz |
| Model Numarası: | A2 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | İçi N2840/Rockchip |
| Karar: | 1366*768 |
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Boyut: | 21,5 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3588S2 |
| sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32 GB |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| sistem: | Android 14 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32 GB |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Ekran Boyutu: | 15.6inch |
|---|---|
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64GB |
| İşletim sistemi: | Android14/15 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |