13.3 inç 1.5 GHz All In One Dokunmatik Ekranlı Bilgisayar
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| işlemci ana frekansı: | 1.3g |
| Optik Sürücü Türü: | HAYIR |
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10 " |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | USB |
| Kamera: | Ön kamera |