15.6 inç L şeklindeki octa quad RK3576S android tablet pc iş kiosku Dahili batarya
| İşlemci: | RK3576S |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android İsteğe Bağlı |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920*1080 |
| İç bellek: | 64GB |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| İşlemci: | RK3576S |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android İsteğe Bağlı |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920*1080 |
| İç bellek: | 64GB |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| İşletim sistemi: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Boyut: | 15.6 İnç Android Tablet Bilgisayar |
|---|---|
| Uygulama: | ticari reklam ekranı |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Yanıt Süresi: | 5ms |
| Ethernet: | Destek |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | Mini USB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 6.0 |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ağırlık: | 2kg |
| Ekran Boyutu: | 17.3" |
| Boyut: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1920x1080 |
| Malzeme: | Karams |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| İç bellek: | 16GB |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Panel: | 13.3 "LCD panel |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A7 |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve çevrimiçi Teknik Destek |
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3288 , Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Bellek kapasitesi: | 2GB+16GB |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran 10 puan dokunuş |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| İşlemci ana frekansı: | 1.5GHz |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | USB TİPİ C |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |