Bilgisayar 1920x1080 60Hz LCD Dokunmatik Ekran Monitörü Parlama Karşıtı
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 15.6 inç, 13.3 inç isteğe bağlı |
|---|---|
| Karar: | 4k/1920x1080 isteğe bağlı |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ekran boyutu: | 13,3 inç |
|---|---|
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 15 inç oyun taşınabilir monitör dokunmatik ekran |
|---|---|
| Karar: | 1920 x 1080/4K İsteğe bağlı |
| Arayüz türü: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Parlaklık: | 300cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 21.5 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Ekran boyutu: | 21.5 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Ekran Boyutu: | 21.5 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Çözünürlük: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Tip: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Ekran boyutu: | 21.5 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| yapımcı: | Taşınabilir Monitör |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kalınlığı: | 11 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kalınlığı: | 11 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ürün Durumu: | stok |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Uygulama: | Masaüstü, kapalı, duvar montajı |