IPS FHD 15 Inch Hopestar Monitörü
| Ekran boyutu: | 15 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 15 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| geniş ekran: | - Evet. |
| Ekran boyutu: | 15.6" |
| Ekran Tipi: | IPS |
| Türü: | Taşınabilir Monitör |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kalınlığı: | 11 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 13.3 inç, 15 inç isteğe bağlı |
|---|---|
| Karar: | 4K/1920 x 1080 İsteğe bağlı |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |