| Boyut: | 10. İnç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |
| Ekran Boyutu: | 17,3" |
|---|---|
| İşlemci: | RK3366 |
| İşletim Sistemi: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 10. İnç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| Renk: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| Renk: | Android 11 |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x800 |
| Dokunmatik panel: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ağ: | Enternet / 3G / 4G |
| Kamera: | Ön |
| Ekran Boyutu: | 15.6 inç |
|---|---|
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| İşletim Sistemi: | Android 6.0/7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Ekran Çözünürlüğü: | 1920x1080 |
| Boyut: | 8/10.1inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| Renk: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| Boyut: | 10.36inch |
|---|---|
| ekran: | Çift ekran |
| İşlemci: | RK3288 |
| Renk: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2 GB |
| İşlemci: | RK3576S |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android İsteğe Bağlı |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920*1080 |
| İç bellek: | 64GB |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Renk: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| Hafıza: | 16/32GB |
| Sürücü Arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Kamera: | 2.0M/P, ön kamera |
| Ekran Çözünürlüğü: | 1280x800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| İşlemci: | Dört Çekirdekli Korteks A17,1.6G, RK3288 |
| Dokunmatik panel: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
|---|---|
| Renk: | siyah, beyaz |
| İşlemci: | Dört çekirdekli kor |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2.4GHz ve 5.0GHz isteğe bağlı) |
| Çözünürlük: | 1280 x 800 piksel |
| Boyut: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | 2MP Ön Kamera |
| İşlemci: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| OEM / DOM: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1920x1080 |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Renk: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |