|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | W1001 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | Price negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Hediye Kutusu (Ambalajlı) : 320*241*129mmnet 1.45kg dokunmatik ekran Android Tablet NFC |
| Teslim süresi: | 2-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
| Bileşen | Spesifikasyon |
|---|---|
| CPU | RK3288 Dört çekirdek korteks A17 |
| RAM | 2GB |
| İç hafıza | 16 GB |
| İşletim Sistemi | Android 8.1 |
| Dokunmatik Ekran | 10 Noktalık kapasitif dokunuş |
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| LCD panelli | IPS |
| Karar | 1280×800 |
| Ekran Kipi | Normalde siyah. |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Kontrast oranı | 800 |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Görünüm oranı | 16:10 |
| Arayüz | Spesifikasyon |
|---|---|
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 10M/100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Kart yuvası | TF, 32GB'ye kadar destek |
| USB | Seri için USB (RS232 biçimi) |
| USB Anahtar | USB 2.0 |
| Tip-C | Sadece USB OTG |
| Güç Jack | DC güç girişi |
| Kulaklık | 3.5mm kulaklık çıkışı |
| RJ45 | Sadece Ethernet fonksiyonu |
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Video Biçimi Desteği | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265H.264, VC-1, VP8, vb., 4K'ye kadar destek |
| Ses biçimi desteği | MP3/WMA/AAC vb. |
| Fotoğraf Biçimi | JPEG |
| Dokunmatik Ekran Yapılandırması | Standart çift dokunuşlu çift ekran, opsiyonel tek dokunuşlu çift ekran |
| Mikrofon | Tek mikrofon |
| Konuşmacı | 2×2W |
| Kamera. | Standart Tek kamera 5.0MP, Seçenek Çift kamera |
| Akü | 4500mAh isteğe bağlı |
| Dil desteği | Çok dilli |
| Çalışma sıcaklığı | 0°40°C |