|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | WA1033T |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | Price can be nogotiable |
| Ambalaj bilgileri: | 68*22*39cm |
| Teslim süresi: | 5~7 gün |
| Ödeme koşulları: | L/c, t/t, d/p |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
LED ışık çubuğuna sahip Rockchip RK3288 duvara monte dokunmatik ekran tablet, perakende, konaklama ve kurumsal uygulamalar için güvenilir performans ve etkileşimli yetenekler sunarak modern ticari ortamlar için tasarlanmıştır.
| Sistem | Özellik |
|---|---|
| CPU | RK3288 Dört çekirdekli cortex A17 |
| RAM | 2GB |
| Dahili Bellek | 16GB |
| İşletim Sistemi | Android 8.1 |
| Dokunmatik Ekran | 10 Noktalı kapasitif dokunmatik |
| Ekran | Özellik |
| Panel | 10.1" LCD IPS panel |
| Çözünürlük | 1280×800 |
| Aktif Alan | 216.96(Y)×135.6mm(D) |
| Ekran Modu | Normalde siyah, IPS |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (S/S/Y/D) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 |
| Parlaklık | 250cd/m² |
| En Boy Oranı | 16:10 |
| Ağ | Özellik |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | RJ45, 100M/1000M |
| 3G/4G | Harici 3G/4G USB dongle desteği |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Arayüz | Özellik |
| Kart Yuvası | SD, 32GB'a kadar destekler |
| Mini USB | 1×USB OTG |
| USB 2.0 | 3×USB 2.0 |
| Güç Jakı | DC güç girişi |
| RJ45 | RJ45, 100M/1000M (POE mevcut) |
| Kulaklık | 3.5mm kulaklık |
| Seri Port | USB tip seri port |
| Medya Oynatma | Özellik |
| Video Formatı | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV vb., 1080p'ye kadar destekler |
| Ses Formatı | MP3/WMA/AAC vb. |
| Fotoğraf | JPEG |
| Diğerleri | Özellik |
| NFC | NFC mevcut |
| Hoparlör | 2×2W |
| Kamera | 2.0MP Ön kamera |
| Mikrofon | Evet |
| Dil | Çoklu dil |
| Aksesuarlar | Adaptör: 12V/2A, Kullanım kılavuzu: Evet |
Bu ticari sınıf dokunmatik ekran tablet, Rockchip RK3288 işlemci ile güçlendirilmiş olup, zorlu iş ortamlarında sürekli çalışma için kararlı performans sağlar. Dijital tabela, etkileşimli kiosklar, satış noktaları veya toplantı odası sistemleri için idealdir.
Entegre duvara monte tasarım, temiz, modern bir görünüm sağlarken yerden tasarruf sağlar. LED ışık çubuğu, bildirimler için işlevsel bir gösterge görevi görür ve yoğun ortamlarda kullanıcı etkileşimini artırır.
RK3288 dört çekirdekli işlemci ile tablet, kendi kendine sipariş verme, ziyaretçi yönetimi veya yol bulma çözümleri gibi gerçek zamanlı uygulamalar için çoklu görev ve duyarlı etkileşimleri destekler.
Perakende dijital katalogları, restoran kendi kendine sipariş terminalleri, kurumsal toplantı odası rezervasyon sistemleri ve yol bulma veya biletleme için halka açık bilgi kioskları için yeterince çok yönlüdür.
Birden fazla bağlantı seçeneği, kart okuyucular, yazıcılar veya tarayıcılar gibi çevre birimlerini destekler. Profesyonel tasarım ve güvenilir bileşenler, bakım ihtiyacını azaltır ve toplam sahip olma maliyetini düşürür.
Farklı markalama, arayüz veya dağıtım gereksinimlerini karşılamak üzere ürünlerin özelleştirilebilmesini sağlayan OEM ve ODM desteği sağlıyoruz. Operasyonlarına değer katan çözümler sunmak için distribütörler, entegratörler ve kurumsal alıcılarla yakın çalışıyoruz.
LED ışık çubuğuna sahip Rockchip RK3288 duvara monte dokunmatik ekran tablet, gerçek iş uygulamaları için tasarlanmış, uzun vadeli güvenilirlik ve gelişmiş müşteri etkileşimi için performans, tasarım ve uyarlanabilirliği harmanlayan güvenilir bir araçtır.