1600x900 350cd/M2 Duvar Monitörleri 20 inç Geniş Ekran
| Ekran boyutu: | 20 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1600x900 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 20 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1600x900 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 30 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 2560*1080 |
| Arayüz türü: | HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 200HZ |
| Ekran boyutu: | 20 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1600x900 |
| Arayüz türü: | DC, HDMI, VGA |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| Veri deposu: | 2 GB |
| SD kart yuvası: | SD kart (maks 32GB) |
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Piksel perdesi: | 0.227mm (W) |
| Kontrast oranı: | 1000: 1 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Ekran boyutu: | 32 İnç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 240Hz |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Renk: | Siyah/Beyaz isteğe bağlı |
|---|---|
| Arayüz türü: | VGA+HDMI |
| Parlaklık: | 300cd/m2 |
| Garanti: | 2 yıl |
| En Boy Oranı: | 16:9 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Ekran boyutu: | 24 İnç |
|---|---|
| Ayakta durmak: | Ayarlanabilir |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Karar: | 1920x1080 |
|---|---|
| Ekran büyüklüğü: | 21:9 |
| eğrilik: | 1800R |
| Yenilenme Hızı: | 1ms |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 28 inç. |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 3840x2160 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 60Hz |
| Ekran boyutu: | 27 inç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 3840x2160 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 60Hz |
| Ekran boyutu: | 24 İnç |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Ekran boyutu: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 4K 3840x1080@144Hz |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |