Alışveriş merkezlerinde reklam için özel boyutlu 12 inçlik dokunmatik ekran
| Boyut: | 7-55inch isteğe bağlı |
|---|---|
| İşlemci: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU İsteğe bağlı |
| sistem: | Android İsteğe Bağlı |
| Karar: | 1280x800/1920x1080 |
| Kamera.: | Ön kamera |
| Boyut: | 7-55inch isteğe bağlı |
|---|---|
| İşlemci: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU İsteğe bağlı |
| sistem: | Android İsteğe Bağlı |
| Karar: | 1280x800/1920x1080 |
| Kamera.: | Ön kamera |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| Boyut: | 18,5" |
|---|---|
| işlemci: | RK3288, dört çekirdekli A17,1.6g |
| Hafıza kapasitesi: | 2 GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1366x768 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşletim Sistemi: | Android 6.0/8.1 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16B |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Türü: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
|---|---|
| Veri deposu: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Çalışma sistemi: | Android 8.1 |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Boyut: | 14 inç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Panel: | 15.6 "LCD IPS paneli |
| Ekran Kipi: | Normalde siyah, IPS |
| Mikro USB: | Mikro USB OTG |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| System: | Android 11 |
|---|---|
| Resolution: | 1280x800 |
| Touch Panel: | 10-Point capacitive touch |
| Network: | Enthernet / 3G / 4G |
| Camera: | Front |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| Türü: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Dahili bellek: | 16 GB |
| dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunmatik |
| Panel: | 13.3 "LCD panel |