CE ROHS Onaylı Oem Restoran Perakende Fatura Yazıcısı Dokunmatik Pos Kasiyer Makinesi POS Terminali Hepsi Bir Arada POS Sistemleri
| Model Numarası: | I1s |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Sertifika Standardı: | CE RoHS |
| Model Numarası: | I1s |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Sertifika Standardı: | CE RoHS |
| Boyut: | 10.1inch LCD panel |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399, çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| sistem: | Android 7.1/10 |
| Ürün Adı: | Restoran Sipariş Tablet |
|---|---|
| Özel özellikler: | Önceden yüklenmiş restoran sipariş yazılımı, çoklu dil desteği, dayanıklı kasa |
| Garanti: | 1 yıl |
| Sistem: | Android İsteğe Bağlı |
| Tip: | L-şekil Android Tablet |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| işlemci ana frekansı: | 1.3g |
| Optik Sürücü Türü: | HAYIR |
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10 " |
| Depolamak: | 4GB+64GB |
|---|---|
| Şarj Arayüzü: | USB Tip A |
| Ekran Boyutu: | 15,6 inç |
| İşlemci: | Dört çekirdekli korteks A17,1.8G,RK3568 |
| Sim yuvası: | 4G Flow kartı |
| Kamera: | 2.0m/P ön kamera |
|---|---|
| İşlemci İmalatı: | RK3288 |
| Veri deposu: | 2/4 GB |
| Hafıza: | 16/32GB |
| OEM / DOM: | 10 puan kapasitif dokunuş |
| İç bellek: | 64GB |
|---|---|
| Pil: | Dahili şarj edilebilir pil, 8 saate kadar |
| Görüş Açısı: | 85/85/85/85 ((L/R/U/D) |
| Çözünürlük: | 1920*1080 piksel |
| Veri deposu: | 2/4 GB |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| İşlemci ana frekansı: | 1.5GHz |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | USB |
| Kamera: | Ön kamera |
| Anahtar Kelimeler: | Duvar montajlı tablet PC |
|---|---|
| USB ana bilgisayar: | USB ana bilgisayar 2.0 |
| Sim yuvası: | 4G Flow kartı |
| Ekran Boyutu: | 15,6 inç |
| ROM depolama: | 32GB/64GB |
| Kulaklık: | 3,5mm kulaklık |
|---|---|
| Dış çerçeve: | ahşap çerçeve |
| İşlemci türü: | RK3576/RK3588 Sekiz çekirdek |
| Düzenlemek: | VESA duvar montajı 75*75/100*100 |
| Ekran Boyutu: | 32 inç |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Görev: | SDK |
| Anahtar Kelime: | 15.6 inç kapasitif dokunmatik ekran kasası bir POS makinesinde tüm |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |