Termal Yazıcı Çift Ekranlı Perakendeciler İçin 14 Inçlik Hepsi Bir POS Sistemi Asıl ve Win7/10 Android
| Model Numarası: | K14 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Win7/10 |
| Model Numarası: | K14 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Win7/10 |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1/2GB |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1/2GB |
| Model Numarası: | K14 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Win7/10 |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Model Numarası: | Rs623 |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| İşlemci Ana Frekansı: | 2.0 GHz |
| Model Numarası: | I9 POS hepsi |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Ekran boyutu: | 15.6 inç, 11.6inch 15 inç 15.6inch isteğe bağlı |
| İşlemci: | Çift çekirdekli N2840 Çift İşaretli 2.16GHz İşlemci |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Karar: | 1920x1080 |
| ROM: | 16 GB |
| Boyut: | 15.6 "LCD panel |
|---|---|
| işlemci tipi: | RK3566 |
| İşletim Sistemi: | Android 11 |
| Arabirim: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, kapasitif dokunmatik ekran |
| İşletim sistemi: | Android, Windows |
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | i3 |
| Karar: | 1366*768 |
| Model Numarası: | S6 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |