15.6 Inch N2840 POS Makine Dokunmatik Ekranlı POS Terminalı
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840/RK3288 |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840/RK3288 |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 13.3/15.6inch |
|---|---|
| İşlemci: | i3 |
| sistem: | Windows 7/10 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64 GB |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N100 |
| sistem: | Windows 10/11 |
| Veri deposu: | 8 gb |
| ROM: | 256 GB |
| Boyut: | 11.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 4 CİGABAYT |
| ROM: | 32 GB |
| Boyut: | 14 İnç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | i3 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64 GB |
| Boyut: | 15.6 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Boyut: | 17 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N5095 |
| sistem: | Windows 10 |
| Veri deposu: | 8 gb |
| ROM: | 256 GB |
| Boyut: | 15.6+14 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows7/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Boyut: | 15.6 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7/10, Android |
| Veri deposu: | 4 CİGABAYT |
| ROM: | 64 GB |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | j6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, INTEL I3, Intel I7, Intel |
| Karar: | 1920*1080, isteğe bağlı |
| İşletim Sistemi: | Windows, Android |
| Arabirim: | RJ45, USB3.0, USB2.0, RS232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |