Süpermarket Kasası Hepsi Bir Arada Dokunmatik Ekranlı Yazar Kasa 15.6 inç Self Servis Kiosk POS Terminali NFC QR Ödeme ile
| Boyut: | İsteğe bağlı 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| Veri deposu: | 8GB DDR3 |
| Hafıza: | SSD 128GB |
| İşlemci: | ben5 |
| Karar: | 1366*768 |
| Boyut: | İsteğe bağlı 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| Veri deposu: | 8GB DDR3 |
| Hafıza: | SSD 128GB |
| İşlemci: | ben5 |
| Karar: | 1366*768 |
| Boyut: | 5.5 inç |
|---|---|
| İşlemci: | MT6580 |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| işlemci: | i3 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64 GB |
| İşletim Sistemi: | Windows7/10, Android |
| Boyut: | 5.45inch |
|---|---|
| İşlemci: | MT8766V |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip Quda çekirdeği |
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif ekran |
| Ekran Boyutu: | 15.6inch |
|---|---|
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64GB |
| İşletim sistemi: | Android14/15 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
| Boyut: | 15.6 inçlik ekran |
|---|---|
| İşlemci: | ben5 |
| sistem: | Windows7/10/11 |
| Veri deposu: | 8 gb |
| ROM: | 128 GB |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 Tip-C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | USB TİPİ C |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Boyut: | 21,5 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3588S2 |
| sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32 GB |
| Dokunmatik panel: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
|---|---|
| Renk: | siyah, beyaz |
| İşlemci: | Dört çekirdekli kor |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2.4GHz ve 5.0GHz isteğe bağlı) |
| Çözünürlük: | 1280 x 800 piksel |
| Boyut: | 10. İnç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |