8 inç girişi 12V 1.5A RJ45 POE RK3288 ile tek bir dokunmatik ekranlı bilgisayar
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 8 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A17 |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 8 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A17 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A7 |
| Kulaklık: | 3,5mm kulaklık |
|---|---|
| Dış çerçeve: | ahşap çerçeve |
| İşlemci türü: | RK3576/RK3588 Sekiz çekirdek |
| Düzenlemek: | VESA duvar montajı 75*75/100*100 |
| Ekran Boyutu: | 32 inç |
| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3588 |
| Sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1.5G |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1.5G |