13.3 inç All In One Android Tablet LED Işıklı Toplantı Odası Bilgisayar
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşletim Sistemi: | Android 6.0/8.1 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16B |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşletim Sistemi: | Android 6.0/8.1 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16B |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| Boyut: | 8/10.1inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Boyut: | 9.7 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32/64 GB |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | Dört Çekirdekli Cor-Tex A17,1.8G, RK3288 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/10.0 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Dahili bellek: | 16 GB |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| sistem: | Android 11 |
| Boyut: | 8.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Ekran çözünürlüğü: | 800*1280 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
|---|---|
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Boyut: | 14 inç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Panel: | IPS ekranı, su geçirmez |
|---|---|
| Kamera.: | Ön Kamera 5.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Türü: | Tablet PC, Endüstriyel Tablet |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A7 |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci: | Dört Çekirdekli 1,3 GHz |
|---|---|
| Renk: | beyaz renk |
| Çağrı Handgrip: | Evet |
| İşlev: | NFC POE |
| Kullanmak: | Hastane |