RK3288 A64 NFC Wifi 12 Inch Android Tablet Duvar Montaj Kılıfıyla
| Garanti: | 2 Yıl |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Bellek kapasitesi: | 2 GB |
| Ekran Çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Garanti: | 2 Yıl |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Bellek kapasitesi: | 2 GB |
| Ekran Çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip Quda çekirdeği |
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif ekran |
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı |
| Görüş açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Yanıt Süresi: | 5ms |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Renk: | Android 11 |
| Boyut: | 13.3inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| Sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Kamera: | Ön kamera 2mp |
|---|---|
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3288 |
| Bellek kapasitesi: | 2GB/16GB (4+32GB isteğe bağlı) |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran 10 puan dokunuş |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 18,5" |
| işlemci üretimi: | Rockchip |
| işlemci türü: | Dört Çekirdekli Korteks A17,1.8G, RK3288 |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1.5G |
| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3588 |
| Sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |