10.1 Inç RK3288 NFC POE Duvar Montajlı Dokunmatik Ekran LED Işık Çubuğu ile Konferans Tablet
| Kamera: | 2.0m/P ön kamera |
|---|---|
| İşlemci İmalatı: | RK3288 |
| Veri deposu: | 2/4 GB |
| Hafıza: | 16/32GB |
| OEM / DOM: | 10 puan kapasitif dokunuş |
| Kamera: | 2.0m/P ön kamera |
|---|---|
| İşlemci İmalatı: | RK3288 |
| Veri deposu: | 2/4 GB |
| Hafıza: | 16/32GB |
| OEM / DOM: | 10 puan kapasitif dokunuş |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ürün Durumu: | stok |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| Anahtar Kelimeler: | Duvar montajlı tablet PC |
|---|---|
| USB ana bilgisayar: | USB ana bilgisayar 2.0 |
| Sim yuvası: | 4G Flow kartı |
| Ekran Boyutu: | 15,6 inç |
| ROM depolama: | 32GB/64GB |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| Renk: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| Veri deposu: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |
| Ekran: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşlemci ana frekansı: | 1.8 GHz |
| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Veri deposu: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | tescilli |
| Sürücü arayüzü: | USB 2.0 |
| Satış sonrası hizmet: | Yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parça, onarım |
| Boyut: | 13,3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| Renk: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 10. İnç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Şarj Arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası servis: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 Tip-C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| Boyut: | 15.6 İnç Android Tablet Bilgisayar |
|---|---|
| Uygulama: | ticari reklam ekranı |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Yanıt Süresi: | 5ms |
| Ethernet: | Destek |