Hastane 15.6 inç Sağlık Bakım Tablet Android Tüm Bir Tıp Sanayi Sınıfı Tabletler Çağrı Tutma Kamera ile
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 10.1inch LCD panel |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399, çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| sistem: | Android 7.1/10 |
| İşlemci: | Dört Çekirdekli 1,3 GHz |
|---|---|
| Renk: | beyaz renk |
| Çağrı Handgrip: | Evet |
| İşlev: | NFC POE |
| Kullanmak: | Hastane |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| işlemci üretimi: | Rockchip |
| işlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3588 |
| Sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | 1*Type-C şarj cihazı, 1*SIM kart yuvası, 1*tf kart yuvası, 1*kulaklık jakı, 1*rs485 bağlantı noktası |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| İşlemci İmalatı: | MT6753 Octa-Core 1.6GHz; |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |