350cd/M2 24 Inch Android Tablet Poe Android Tablet Duvar Montu Hdmi USB ile
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| Veri deposu: | 2 GB |
| SD kart yuvası: | SD kart (maks 32GB) |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| Veri deposu: | 2 GB |
| SD kart yuvası: | SD kart (maks 32GB) |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve çevrimiçi Teknik Destek |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip RK3288 , Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Bellek Kapasitesi: | 2GB/16GB (4+32GB isteğe bağlı) |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Screen Size: | 10.1" IPS screen |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Display resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Boyut: | 10. İnç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Boyut: | 15.6inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3588 |
| Sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |
| Kamera: | Ön kamera 2mp |
|---|---|
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3288 |
| Bellek kapasitesi: | 2GB/16GB (4+32GB isteğe bağlı) |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran 10 puan dokunuş |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |