Android İşletim Sistemi 15.6 inç Çift Dokunmatik Ekranlı Epos Fatura ve Nakit Kaydı için POS Cihazı Hepsi Birde
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | i3 |
| Karar: | 1366*768 |
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | i3 |
| Karar: | 1366*768 |
| Model Numarası: | K17 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Windows, Android |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1/2GB |
| Model Numarası: | Rs607 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | oem |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | pencereler |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Model Numarası: | Rs623 |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| İşlemci Ana Frekansı: | 2.0 GHz |
| Model Numarası: | I1s |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Boyut: | İsteğe bağlı 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| Veri deposu: | 8GB DDR3 |
| Hafıza: | SSD 128GB |
| İşlemci: | ben5 |
| Karar: | 1366*768 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Model Numarası: | I1s |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Sertifika Standardı: | CE RoHS |
| Model Numarası: | Rs610p |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| İşlemci: | İ3 İkinci Nesil |
| Karar: | 1366*768P |