Ürün Nakit Terminal 15.6 Inch Android POS Tüm Bir Süpermarket Mini Nakit Kaydı Renkli Yazıcı Çıktısı ile
| Model Numarası: | S6 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Model Numarası: | S6 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Model Numarası: | i8 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Sertifika Standardı: | CE RoHS |
| Boyut: | 15.6inch çift ekran |
|---|---|
| Hafıza: | 2 GB |
| Sabit Disk Kapasitesi: | 32 GB |
| İşlemci: | RK3568, Intel Celeron J1900, Intel J4125 |
| sistem: | Android/Windows |
| Boyut: | Özel Boyut |
|---|---|
| Hafıza: | 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Sabit Disk Kapasitesi: | 32/64/128/256GB |
| Malzeme: | Plastik |
| İşlemci: | i3 |
| Model Numarası: | K14 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Win7/10 |
| Model Numarası: | S6 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Windows |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, kapasitif dokunmatik ekran |
| İşletim sistemi: | Windows, Android |
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| Karar: | 1366x768 |
| işletim sistemi: | Win-Dows 7/ Android |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | 10 kazanmak |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | j6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, INTEL I3, Intel I7, Intel |
| Karar: | 1920*1080, isteğe bağlı |
| İşletim Sistemi: | Windows, Android |
| Arabirim: | RJ45, USB3.0, USB2.0, RS232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N100 |
| sistem: | Windows 10/11 |
| Veri deposu: | 8 gb |
| ROM: | 256 GB |
| Boyut: | 13.3/15.6inch |
|---|---|
| İşlemci: | İsteğe bağlı |
| Veri deposu: | 2/4/8GB |
| ROM: | 16/32/64/128 GB |
| sistem: | Windows 7/10, Android |
| Boyut: | 15.6 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, kapasitif dokunmatik ekran |
| İşletim sistemi: | Android, Windows |
| Model Numarası: | HP-P1561 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | İ5 3210m |
| Karar: | 1920*1080 |