15.6 Inch N2840 POS Makine Dokunmatik Ekranlı POS Terminalı
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840/RK3288 |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840/RK3288 |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Model Numarası: | K11 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | In-tel |
| Karar: | 1366*768 |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, kapasitif dokunmatik ekran |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | 10 kazanmak |
| Model Numarası: | F1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | cnhopestar |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android |
| Boyut: | 15.6 inç çift ekran |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Android, Windows |
| İşlemci: | N2840, I3 3. Nesil/N2840 |
| Hafıza: | 4GB DDR4 |
| Sabit Disk Kapasitesi: | 64 GB |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Model Numarası: | F1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | cnhopestar |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android |
| Ekran boyutu: | 10.4 İnç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1024*768 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, DVI, USB/RS232 |
| Türü: | Dirençli dokunuş, 4-telli, 5 ağaçlık dokunuş isteğe bağlı |
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Piksel perdesi: | 0.227mm (W) |
| Kontrast oranı: | 1000: 1 |