15.6 İnç Çift Ekranlı ve Intel Celeron J1900 CPU'lu Restoran Sipariş Android POS Makinesi
| Model Numarası: | HPI7 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Hafıza: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB DDR3 |
| Model Numarası: | HPI7 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Hafıza: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB DDR3 |
| Model Numarası: | Rs623 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Windows |
| Model Numarası: | A2 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | İçi N2840/Rockchip |
| Karar: | 1366*768 |
| Model Numarası: | Rs607 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | oem |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | pencereler |
| Model Numarası: | S6 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Boyut: | 15.6+14 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows7/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | i3 |
| Karar: | 1366*768 |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, kapasitif dokunmatik ekran |
| İşletim sistemi: | Windows, Android |
| Model Numarası: | D7 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | In-tel |
| Karar: | 1366*768 |
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Model Numarası: | K14 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Win7/10 |
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| işlemci: | i3 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64 GB |
| İşletim Sistemi: | Windows7/10, Android |
| Model Numarası: | i8 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Sertifika Standardı: | CE RoHS |
| Model Numarası: | HP-P1561 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | İ5 3210m |
| Karar: | 1920*1080 |
| Model Numarası: | K17 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Windows, Android |