|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM or CNHOPESTAR |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | S20W |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 Birim |
| Fiyat: | Price can be negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | 63x15x50 |
| Teslim süresi: | 5~7 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
| Panel boyutu | 20 inç 16:10 LED MONİTÖR |
| Görüntü alanı | 408.2×255.1(mm2) |
| Standart Çözünürlük | 1600x900 |
| Renk Sayısı | 16.7M |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Tepki süresi | 5ms |
| Görüş açısı | Yatay:170° |
| Dikey:160° | |
| Kontrast oranı | 50000000 :1 |
| Bağlantı Noktası | VGA, HDMI, USB, AV, BNC, DVI (taleplere göre özelleştirilebilir) |
| Frekans | 30~80KHz/60~75Hz |
| Güç kaynağı | Harici Güç Kaynağı:100 ila 240V AC (DC 12V) |
| Hoparlör (isteğe bağlı) | 2x2W |
| Kurulum (isteğe bağlı) | 1) Duvara montaj için duvar braketleri, VESA 75mm ve 100mm sağlayın |
| 2) Monitörü desteklemek için sağlam metal taban sağlayın | |
| OSD kontrolü | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| parlaklık, kontrast oranı, otomatik ayarlama, faz konumu, saat, Diller, işlev, Kurulum, sıfırlama |
![]()
![]()
![]()
1. Şirketinizin ana ürünü nedir?
C:Ana ürünlerimiz dijital fotoğraf çerçeveleri, tablet bilgisayarlar, reklam oynatıcılarıdır.
2. S:Minimum sipariş nedir?
C:Evet, şirketimiz ağırlıklı olarak toptan satış işiyle uğraşmaktadır, ancak bir tane satın almakta ısrar ediyorsanız veya yalnızca bir set istiyorsanız, malları size de teslim edeceğiz.
3. S:Şirketiniz hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor?
C:Ödeme yöntemlerinin çoğunu kabul ediyoruz, ancak ağırlıklı olarak T/T, Western Union/ güvence ticareti ödemesini kabul ediyoruz.
4. S:Daha önce sizinle iş yapmadım, şirketinize nasıl güvenebilirim?
C:Şirketimiz .com'da 11 yıldır faaliyet göstermektedir, bu da çoğu tedarikçimizden daha uzundur, yıllardır altın tedarikçiyiz. Dahası, oldukça fazla yetki sertifikamız var, örneğin, CE, ROHS, FCC, yerinde kontrol sertifikası.
5. S:Şirketinizin sevkiyat şartları ve teslimat süresi nedir?
C:Pekala, siparişinizin miktarına bağlıdır. Bildiğiniz gibi, makineleri üretmek için zamana ihtiyacımız var. ancak çoğunlukla, teslimattan sonra nakliye süresi 3-8 iş günüdür. Detaylı maliyet gelince, nihai siparişinize bağlıdır.
6. S:Üründe logomun olması mümkün mü diye sormak isterim.
C:Evet, tek durak hizmetimiz müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir ODM/OEM geliştirme tasarım üretim ve işleme