|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM or CNHOPESTAR |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | H2336 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 Birim |
| Fiyat: | price can be negiatable |
| Ambalaj bilgileri: | 63x15x50 |
| Teslim süresi: | 5~7 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
| Panel boyutu | 23,6 inç 16:10 LED MONİTÖR |
| Görüntü alanı | 408,2×255,1(mm2) |
| Standart Çözünürlük | 1920*1080 |
| Renk Sayısı | 16.7M |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Tepki süresi | 2ms |
![]()
| Görüş açısı | Yatay:170° |
| Dikey:160° | |
| Kontrast oranı | 50000000 :1 |
| Konnektör | VGA, HDMI, USB, AV, BNC, DVI (taleplere göre özelleştirilebilir) |
| Frekans | 30~80KHz/60~75Hz |
| Güç kaynağı | Harici Güç Kaynağı:100 ila 240V AC (DC 12V) |
| Hoparlör (isteğe bağlı) | 2x2W |
| Kurulum (isteğe bağlı) | 1) duvara montaj için duvar braketleri sağlayın, VESA 75mm&100mm |
| 2) monitörü desteklemek için sağlam metal taban sağlayın | |
| OSD kontrolü | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| parlaklık,kontrast oranı,otomatik ayarlama,faz konumu,saat,Diller,işlev,Kurulum,sıfırlama |
Marka yeni tasarım, basit ve güzel, özgür ve sınırsız. Tüm stiller monitör ekipmanlarına bağlanabilir, lütfen satın almaktan çekinmeyin.
Daha fazla model, lütfen BİZE Ulaşın.