|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | WF2402T |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | Price can be negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Standart Ambalaj OEM Logo Kamera Pazarı NFC 10 inç Android Ekran Reklamcılığı |
| Teslim süresi: | 2-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
24 inçlik All In One Android Tablet PC, PoE, HDMI ve USB bağlantısı ile, kapsamlı ağ yetenekleri ile duvara monte edilmiş uygulamalar için tasarlanmıştır.
| Sistem Özellikleri | Ayrıntılar |
|---|---|
| CPU | Dört çekirdekli korteks A17, 1.6G, RK3288 |
| RAM | 2GB |
| İç hafıza | 16 GB |
| İşletim Sistemi | Android 5.1/8.1 |
| Dokunmatik Ekran | 10 Noktalık kapasitif dokunmatik ekran |
| Ekran Özellikleri | Ayrıntılar |
|---|---|
| Panel | 24 inç LCD tam HD ekran, LED arka ışık |
| Karar | 1920*1080 |
| Etkin Alan | 527.04 ((H) x 296.46mm ((V) |
| Görüş Açıları | 89/89 ((H), 89/89 ((V) |
| Kontrast oranı | 1000 |
| Parlaklık | 250 cdm2 |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Ağ Bağlantısı | Ayrıntılar |
|---|---|
| Wifi | 802.11b/g/n |
| 3G Dongle | 3G USB dongle ext. |
| Ethernet | 10M/100M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Arayüz ve Portlar | Ayrıntılar |
|---|---|
| Kart yuvası | SD, 32GB'ye kadar destek |
| USB Aygıtı | Mini USB OTG |
| USB Anahtar | USB Anahtar 2.0 x2 |
| Güç Jack | DC güç girişi |
| RJ45 | Ethernet |
| HDMI | HDMI çıkışı |
| Kulaklık | 3.5mm kulaklık |
| Medya Çalma | Ayrıntılar |
|---|---|
| Video Biçimi | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, VC1, RV vb., 4K'ye kadar destek |
| Ses Biçimi | MP3/WMA/AAC vb. |
| Fotoğraf | JPEG |
| Ek Özellikler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Güç tüketimi | 35W |
| Duvar Montajı | VESA, 100x100mm |
| Konuşmacı | 2*3W |
| Kamera. | N/A |
| Dil | Çok dilli |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Adaptör | Adaptör, 12V, 4A |