|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM or CNHOPESTAR |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | P192p |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 Birim |
| Fiyat: | Price can be negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | 63x15x50 |
| Teslim süresi: | 5~7 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
| Panel boyutu | 19 inç 16:10 LED PC MONİTÖRÜ |
|---|---|
| Ekran alanı | 408.2×255.1(mm2) |
| Standart Çözünürlük | 1440x900 |
| Renk Sayısı | 16.7M |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Tepki süresi | 5ms |
| Görüş açısı | Yatay:176° |
|---|---|
| Dikey:170° | |
| Kontrast oranı | 1000 :1 |
| Bağlantı noktası | VGA, HDMI, (USB, AV, BNC, DVI isteğe bağlı) |
| Frekans | 30~80KHz/60~75Hz |
| Güç kaynağı | Harici Güç Kaynağı:100 - 240V AC (DC 12V) |
| Hoparlör (isteğe bağlı) | 2x2W mevcut |
| Kurulum (isteğe bağlı) | 1) Duvara montaj için duvar braketleri, VESA 75mm ve 100mm sağlayın |
|---|---|
| 2) Monitörü desteklemek için sağlam metal taban sağlayın | |
| OSD kontrolü | OTOMATİK,+,GÜÇ,-,MENÜ |
| parlaklık, kontrast oranı, otomatik ayarlama, faz konumu, saat, Diller, işlev, Kurulum, sıfırlama |
![]()
![]()
![]()