|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | Wh1012t |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | Price can be nogotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Hediye Kutusu (Ambalajlı) 320mm 241mm 129mmnet (kg) 1.45kg |
| Teslim süresi: | 5~7 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
Mümkün Boyutlar:10.1 inç, 13.3 inç ve 15.6 inç
| Sistem | Spesifikasyon |
|---|---|
| CPU | Dört çekirdekli korteks A17, 1.8G, RK3288 |
| RAM | 2GB |
| İç hafıza | 16 GB |
| İşletim Sistemi | Android 8.1 |
| Dokunmatik Ekran | 10 Noktalık kapasitif dokunuş |
| Görüntüle | Spesifikasyon |
| Panel | 10.1" LCD IPS paneli |
| Karar | 1280*800 |
| Etkin Alan | 216.96 ((H) x 135.6mm ((V) |
| Ekran Kipi | Normalde siyah, IPS |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Kontrast oranı | 800 |
| Parlaklık | 300cd/m2 |
| Görünüm oranı | 16:10 |
| Ağ | Spesifikasyon |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 10M/100M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Arayüz | Spesifikasyon |
| Kart yuvası | SD kartı |
| USB | 3 x USB Anahtar |
| Mikro USB | Micro USB OTG |
| HDMI | HDMI çıkışı |
| POE ile RJ45 | RJ45 POE ile |
| POE seçeneği | IEEE802.3at/af |
| Güç Jack | DC güç girişi |
| Kulaklık | 3.5mm kulaklık |
| Medya Oyunu | Spesifikasyon |
| Video Biçimi | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, VC1, RV vb., 1080p'ye kadar destek |
| Ses Biçimi | MP3/WMA/AAC vb. |
| Fotoğraf | JPEG |
| Diğer Özellikler | Spesifikasyon |
| VESA | 75x75mm |
| Konuşmacı | 2 x 2W |
| Kamera. | 5.0MP Ön kamera |
| MIC | Dahili MIC |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Dil | Çok dilli |
| Aksesuarlar | Spesifikasyon |
| Adaptör | Adaptör, 12V/2A |
| Kullanıcı Kılavuzu | - Evet. |