DDR3 2G Hafıza 15.6 Inch Masaüstü Dokunmatik Ekran Kendini Sipariş Ödeme Kiosku Naksi Olmayan Ödeme ve Restoran
| Ana Ekran: | 11.6/15.6 " |
|---|---|
| Hafıza: | DDR3 2G |
| Hard disk: | 32G SSD |
| İşlemci: | Intel N2930 / N2840 / I3 / 1900 |
| İşletim Sistemi: | Win7/Andrid |
| Ana Ekran: | 11.6/15.6 " |
|---|---|
| Hafıza: | DDR3 2G |
| Hard disk: | 32G SSD |
| İşlemci: | Intel N2930 / N2840 / I3 / 1900 |
| İşletim Sistemi: | Win7/Andrid |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| işlemci ana frekansı: | 1.3g |
| Optik Sürücü Türü: | HAYIR |
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10 " |
| Boyut: | 21,5 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3588 |
| sistem: | Android 12 |
| Veri deposu: | 8 gb |
| ROM: | 128 GB |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Görüş Açısı: | Yatay: 178 ° dikey: 178 ° |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl |
| Bağlayıcı: | Type-C/H-DMI |
| Güç kaynağı: | 100 ila 240V AC (DC 12V) |
| Kurulum: | Masaüstü veya duvara monte edilmiş |
| Görüş Açısı: | Yatay 178 ° dikey: 178 ° |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl |
| Bağlayıcı: | Type-C/H-DMI |
| Güç kaynağı: | 100 ila 240V AC (DC 12V) |
| Kurulum: | Masaüstü veya duvara monte edilmiş |
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| işlemci: | i3 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64 GB |
| İşletim Sistemi: | Windows7/10, Android |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
| İşlemci türü: | RK3288 Dört Çekirdek Korteks A17 |
| Ekran boyutu: | 13,3 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kalınlığı: | 11 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| geniş ekran: | - Evet. |
| Ekran boyutu: | 15.6" |
| Ekran Tipi: | IPS |
| Türü: | Taşınabilir Monitör |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Boyut: | 15.6 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7/10, Android |
| Veri deposu: | 4 CİGABAYT |
| ROM: | 64 GB |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |